Publikováno Napsat komentář

Plzeňáci! Je tu Běh na ranní kávu.

Palasio je v Plzni známé nejenom svojí skvělou kávou, ale také organizací sportovních akcí. Tentokrát jsme pro vás připravili běžecký závod, který začíná v naší pražírně v neděli 13.9. 2020 v 8 hodin. Závod se běží v centru Plzně a čítá 7,5 km. Všichni účastníci nakonec obdrží dárkové tašky s balenou kávou od nás, čajem od Taavi´s Tea a slevovými vouchery.

Závod obsahuje kategorie ženy a muži. Startovné lze zakoupit v našem online shopu a nebo u našich partnerů, které brzy zveřejníme. Za dřívější registraci zaplatí závodníci 190 kč, za registraci na místě pak 250 kč. Počet míst je však omezen, a tak registrace na místě nakonec nemusí být možná.

Registrace proběhne od 8 hodin na dvorku u naší pražírny, kde můžete i posnídat a posilnit se před během naší kávou. Všem závodícím bude k dispozici provizorní šatna, toalety a občerstvení. Pražírna i dvorek má navíc dostatek míst k relaxaci pro případný doprovod závodících. Start kategorie mužů je pak v 10:00, dámy vyběhnou v 10:10. Nejpozdější registrace závodníků může proběhnout v 9:30. Po závodech je možný oběd v restauraci U Malické Brány.

Kromě dárkových tašek pro každého účastníka, obdrží nejlepší 3 závodící z každé kategorie pohár a ceny od Pizza DOMA a ateliéru Spiritualita. Na akci bude také kasička na dobročinnou sbírku pro asistenční koně v Plzni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *