Publikováno Napsat komentář

Nová káva od Palasia prohlubuje spolupráci s Mnichovem 1860

1860 Futsal Kaffee už se pije v tréninkovém centru klubu TSV 1860 Mnichov a nebo v mnichovské cukrárně Cupcake 4 You.

Před začátkem ročníku 2018/19 začalo partnerství FC Palasia s futsalovým oddělením tradičního sportovního klubu TSV 1860 Mnichov. Lidé v tuzemsku znají Mnichov 1860 hlavně z dob, kdy Šedesátka hrála ve fotbale ještě evropské poháry a ve svých řadách měla české hráče jako Roman Týce nebo Tomáš Votava. V současné době je v tomto klubu na špičkové úrovni hlavně lyžování, box, roller derby či atletika a Šedesátka celkem čítá 17 sportovních oddělení. Fotbal, pod jehož oddíl spadá i futsal, má Mnichov 1860 stále na profesionální úrovni, ale áčko v současné době hraje 3. ligu. Futsalisté budou zase v letošní sezóně bojovat i s českými krajánky Andym Körtvelyesim a Davidem Vobořilem o návrat do 1. ligy.

Tradiční předzápasový rituál futsalistů Mnichova 1860. I ti už se nyní mohou nabudit před zápasem kávou od Palasia. Foto: Löwenmagazin

Partnerství mezi Palasiem a Mnichovem 1860 se nyní prohloubilo a do našeho portfolia tím přibyla nová káva. Ta dostala na přání klubu název 1860 Futsal Kaffee a je kombinací arabiky Drugar (80%) a naší robusty (20%) od farmáře Reggieho z Masaky.

Každá káva od Palasia má svůj specifický příběh a v případě 1860 Futsal Kaffee tomu není jinak. Sportovci i fanoušci Mnichova 1860 nosí na svých hrudích hrdě lva, jehož královstvím je pro Uganďany Národní park královny Alžběty, jenž se nachází jen pár kilometrů od farmy, kde roste arabika do tohoto blendu. Část z výtěžku této kávy navíc putuje na vzdělání dětí do Ugandy a ta největší část přímo do klubu na podporu sportu mládeže. 1860 Futsal Kaffee má příjemnou kombinaci chutí kakaa, oříšků a čokolády. Příprava této kávy se pak doporučuje nejvíce přes espressovač či mokka konvici.

1860 Futsal Kaffee je ideální hlavně na espresso. V pražírně Palasio tuto kávu dostanete vždy čerstvě vypraženou.

Tuto novinku si lze koupit v našem online shopu, v pražírně Palasio a nebo přímo ve fanshopu klubu TSV 1860 Mnichov. Auf geht´s Löwen!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *