Pražírna

Pražírna kávy & galerie

Na jaře 2020 jsme zpřístupnili naší plzeňskou pražírnu na adrese Rooseveltova 15, kde jste s námi mohli sdílet naší vášeň pro kávu na maximum. Nyní jsme se přestěhovali na zámek Rochlov, kde budeme s naší vášní pro kávu a prací pokračovat. Od srpna 2023 je naše pražírna opět otevřena veřejnosti a vy si tak můžete vychutnat čerstvě praženou kávu v krásném zámeckém areálu či historické budově sýpky, kam jsme naší pražírnu přesunuli.

NOVÁ ADRESA
Rochlov 1, 330 23, Rochlov

OTEVÍRACÍ DOBA
Po – ZAVŘENO
Út – ZAVŘENO
St – ZAVŘENO
Čt – 10-18 hodin
Pá – 10-18 hodin
So – 12-18 hodin
Ne – 12-18 hodin

OBJEDNÁVKY KÁVY A ROZVOZY PO PLZNI ZDARMA LZE STÁLE VYUŽÍVAT.

Káva | Galerie | Coffee drinks | Jídlo | Vodnice | Zábava | WhatsApp delivery

Káva

V přípravě kávy neznáme hranice! Každá příprava vyžaduje jiná kávová zrna, na což klademe velký důraz. Vedle espressa tak můžete například vyzkoušet naší filtrovanou kávu, senegalskou nebo kyotskou přípravu, syphon a další.


Galerie

V přípravě kávy neznáme hranice! Každá příprava vyžaduje jiná kávová zrna, na což klademe velký důraz. Vedle espressa tak můžete například vyzkoušet naší filtrovanou kávu, senegalskou nebo kyotskou přípravu, syphon a další.


Coffee drinks

Káva může být skvělým základem pro různé alkoholické i nealkoholické drinky, které osvěží. Nebojíme se experimentovat a jakmile se experiment zadaří, putuje námi vytvořený, unikátní kávový drink do nabídky pro vás.


Jídlo

Nabízíme různé druhy jídel, které si můžete užít k naší kávě. Nejsou homemade a ani talíře jsme si nevyráběli. Každopádně vám garantujeme skvělou chuť. Přípravu jídla necháváme na plzeňských odbornících z této oblasti a my se soustředíme na kávu.


Vodnice

Jak je známo, velkou část našeho know how o kávě jsme získali v Ugandě a v Asii. Hlavně v Asii je v některých zemích běžné, že kavárny nabízejí ke kávě také vodní dýmky. Tuto zvyklost přináší Palasio i do Plzně, kde nabízíme návštěvníkům naší pražírny vodní dýmky v kazašském stylu.


Retro hry

Proč si nezpestřit sezení u nás třeba hrama na PS1 jako třeba Tomb Raider nebo Tonny Hawk? Vedle toho půjčujeme našim návštěvníkům různé společenské hry.


WhatsApp delivery

V okolí naší kavárny je mnoho kanceláří a obchodů, kde pracovníci často nemohou podnik opustit a nebo mají důležité jednání. V okolí pražírny tak na objednávku přes WhatsApp nabízíme roznášku naší kávy a jídla. Stačí nás jen kontaktovat na čísle +420 775 091 536.