Pražírna

Pražírna kávy & galerie

Na jaře 2020 jsme zpřístupnili naší plzeňskou pražírnu na adrese Rooseveltova 15, kde jste s námi mohli sdílet naší vášeň pro kávu na maximum. Nyní jsme se přestěhovali na zámek Rochlov, kde budeme s naší vášní pro kávu a prací pokračovat. Od srpna 2023 je naše pražírna opět otevřena veřejnosti a vy si tak můžete vychutnat čerstvě praženou kávu v krásném zámeckém areálu či historické budově sýpky, kam jsme naší pražírnu přesunuli.

NOVÁ ADRESA
Rochlov 1, 330 23, Rochlov

OTEVÍRACÍ DOBA

PO – zavřeno
ÚT – zavřeno
ST – zavřeno
ČT – zavřeno
PÁ – 10-17 hodin
SO a NE – 12-17 hodin

Káva | Coffee drinks | Jídlo | Zážitkové pražení

Káva

V přípravě kávy neznáme hranice! Každá příprava vyžaduje jiná kávová zrna, na což klademe velký důraz. Vedle espressa tak můžete například vyzkoušet naší filtrovanou kávu, syphon, kávu z karlovarského porcelánu a další.


Coffee drinks

Káva může být skvělým základem pro různé alkoholické i nealkoholické drinky, které osvěží. Nebojíme se experimentovat a jakmile se experiment zadaří, putuje námi vytvořený, unikátní kávový drink do nabídky pro vás.


Jídlo

Nabízíme různé druhy zákusků, které si můžete užít k naší kávě. Odebíráme je zejména z obce Vranov a od Míši makronky. Garantujeme vám skvělou chuť, kvalitu a pestrost. Každý týden se můžete těšit na jiné druhy zákusků a vychutnat si je například v zámeckém parku.


Zážitkové pražení

Poznejte Ugandu a místní život, kávové plantáže, naše farmáře a poslechněte si naše osobní zážitky. Dále vás čeká degustace kávy, prohlídka našeho zámku a v neposlední řadě názorná ukázka pražení kávy. Více informací v sekci Zážitkové pražení nebo nás kontaktujte na čísle +420 775 091 536 nebo na email info@palasio.cz.