Rösterei

Kaffeerösterei & Galerie

Na jaře 2020 jsme zpřístupnili naší plzeňskou pražírnu na adrese Rooseveltova 15, kde jste s námi mohli sdílet naší vášeň pro kávu na maximum. Nyní jsme se přestěhovali na zámek Rochlov, kde budeme s naší vášní pro kávu a prací pokračovat. Od srpna 2023 je naše pražírna opět otevřena veřejnosti a vy si tak můžete vychutnat čerstvě praženou kávu v krásném zámeckém areálu či historické budově sýpky, kam jsme naší pražírnu přesunuli.

NOVÁ ADRESA
Rochlov 1, 330 23, Rochlov

OTEVÍRACÍ DOBA
Pražírna je v lednu a únoru 2024 dočasně uzavřena. Provoz pro veřejnost opět obnovíme od března. Zážitkové pražení bude k využití od února 2024.

OBJEDNÁVKY KÁVY A ROZVOZY PO PLZNI ZDARMA LZE STÁLE VYUŽÍVAT.

Kaffee | Galerie | Coffee drinks | Essen | Shischa | Spaß | WhatsApp delivery

Kaffee

Genieße unsere vielfältigen Kaffeespezialitäten und probiere die verschiedensten Zubereitungsmethoden aus, hierbei sind kaum Grenzen gesetzt. Unser Kaffee kommt aus Uganda, wobei wir unseren Farma persönlich kennen.


Galerie

Genieße unsere vielfältigen Kaffeespezialitäten und probiere die verschiedensten Zubereitungsmethoden aus, hierbei sind kaum Grenzen gesetzt. Unser Kaffee kommt aus Uganda, wobei wir unseren Farma persönlich kennen.


Coffee drinks

Bevor die Rösterei eröffnet wurde, haben wir eine Weltreise absolviert, wobei wir die verschidesten Zubereitungsarbeiten für alkoholische und Alkoholfreie Kaffeecocktails gelernt haben.


Essen

Lass dich mit afrikanischen und asiatischen Spezialitäten, hausgemachten Schokokugeln oder böhmischen Nachspeissen verwöhnen.


Shischa

Uneser Shischazubereitungsart kommt aus Kashstan und neben klasischen Tabak kann man auch nikotinfreie Variationen geniessen.


Alte Videospiele

Die Klassiker wie Crash Bandicot, Tomb Rider, Resident Evil oder Star Wars für PS1 sind bei uns zu spielen. Erinne dich an die Videospiele deiner Kindheit.


WhatsApp delivery

V okolí naší kavárny je mnoho kanceláří a obchodů, kde pracovníci často nemohou podnik opustit a nebo mají důležité jednání. V okolí pražírny tak na objednávku přes WhatsApp nabízíme roznášku naší kávy a jídla. Stačí nás jen kontaktovat na čísle +420 775 091 536.