Rösterei

Kaffeerösterei & Galerie

Na jaře 2020 jsme zpřístupnili naší plzeňskou pražírnu na adrese Rooseveltova 15, kde jste s námi mohli sdílet naší vášeň pro kávu na maximum. Nyní jsme se přestěhovali na zámek Rochlov, kde budeme s naší vášní pro kávu a prací pokračovat. Od srpna 2023 je naše pražírna opět otevřena veřejnosti a vy si tak můžete vychutnat čerstvě praženou kávu v krásném zámeckém areálu či historické budově sýpky, kam jsme naší pražírnu přesunuli.

NOVÁ ADRESA
Rochlov 1, 330 23, Rochlov

OTEVÍRACÍ DOBA

PO – zavřeno
ÚT – zavřeno
ST – zavřeno
ČT – zavřeno
PÁ – 10-17 hodin
SO a NE – 12-17 hodin

Kaffee | Coffee drinks | Essen | Zážitkové pražení

Kaffee

V přípravě kávy neznáme hranice! Každá příprava vyžaduje jiná kávová zrna, na což klademe velký důraz. Vedle espressa tak můžete například vyzkoušet naší filtrovanou kávu, syphon, kávu z karlovarského porcelánu a další.


Coffee drinks

Bevor die Rösterei eröffnet wurde, haben wir eine Weltreise absolviert, wobei wir die verschidesten Zubereitungsarbeiten für alkoholische und Alkoholfreie Kaffeecocktails gelernt haben.


Essen

Nabízíme různé druhy zákusků, které si můžete užít k naší kávě. Odebíráme je zejména z obce Vranov a od Míši makronky. Garantujeme vám skvělou chuť, kvalitu a pestrost. Každý týden se můžete těšit na jiné druhy zákusků a vychutnat si je například v zámeckém parku.


Zážitkové pražení

Poznejte Ugandu a místní život, kávové plantáže, naše farmáře a poslechněte si naše osobní zážitky. Dále vás čeká degustace kávy, prohlídka našeho zámku a v neposlední řadě názorná ukázka pražení kávy. Více informací v sekci Zážitkové pražení nebo nás kontaktujte na čísle +420 775 091 536 nebo na email info@palasio.cz.