AKCE 2024

POŘÁDÁME AKCE NA ZÁMKU ROCHLOV

24.3.2024 – Velikonoční trhy

Těšit se můžete na stánky s řemeslnými výrobky, jídlem a velikonoční tematikou. V areálu bude po celou dobu probíhat výstava vozů od Auto Volf.

11.5.2024 – Den žen na zámku Rochlov

V prostředí našeho kouzelného areálu si v rámci našeho dne žen budete moci vyzkoušet například tarot přímo v našem zámku, komentované prohlídky zámku, čerstvě praženou kávu a dezerty či nahlédnout do sortimentu řemeslných stánků, které budou v areálu.

20.6.2024 – Barokní slavnosti

Již tradiční kulturní akce, která bude bohatá na prodejní stánky všeho druhu, tematické prohlídky zámku v kostýmech a další zajímavý program.

24.8.2024 – Asijský den na zámku Rochlov

Tato tematická akce vás zavede do světa Asie. V areálu bude výstava automobilů, stánky s jídlem a dalšími produkty, masáže, představení sportů a dalších zajímavostí z tohoto světadílu.

14.9.2024 – Víno a pivo na zámku Rochlov

V zámeckém areálu na vás bude čekat nespočet stánku s výběrovými víny, výborné pivo, jídlo a další kulturní program.

26.10.2024 – Halloweenský běh

Areál se zahalí do duchu Halloweenu a odstartuje z něj běžecký závod. Tento den bude vhodný nejen pro sportovní nadšence, na své si přijde i doprovod běžců, pro které bude také připraven tematický program.

16.11.2024 – Den Díkůvzdání na zámku Rochlov

Tato akce v americkém stylu proběhla již v roce 2023. Těšit se opět můžete na stánky s americkými specialitami, výstavu skvostů ze světa motorů a v neposlední řadě na sporty pocházející z této země.

14.12.2024 – Vánoční trhy

Přijďte si užít se svými blízkými předvánoční čas do zámeckého areálu. Nejen místní pražírna kávy, ale také spousta dalších stánků s řemeslnými a tematickými výrobky vám udělá radost.